Drukuj
Kategoria: Uncategorised
Odsłony: 172

FAQ / Pomoc

1. Nie mogę się zalogować. Jakiej użyć przeglądarki?
Preferowana przeglądarka to: Mozilla FireFox.

2. Nie otrzymałam/em kodu aktywującego moje konto w serwisie kidmodels.pl. Co zrobić, by aktywować konto?

Należy sprawdzić w używanym przez siebie programie pocztowym folder: Spam. Niektóre programy pocztowe mogą klasyfikować wiadomości otrzymywane z nieznanych im źródeł do katalogu Spam. W przypadku, jeśli jednak wiadomość e-mail z kodem nie została dostarczona na wskazany w procesie rejestracji adres e-mail, należy skorzystać z linku: "Nie otrzymałeś wiadomości z kodem aktywującym?" znajdującego się pod adresem: kidmodels.pl/logowanie

3. Jak dodać zdjęcie do profilu?
Aby dodać zdjęcie do profilu należy wybrać w menu: Moje konto - Edycja profilu. Pojawi się strona edycji profilu, po lewej stronie profilu znajduje się duże pole przeznaczone do prezentacji zdjęcia głównego. Pod tym polem (zdjęciem głównym) znajdują się belki, belka umieszczona najwyżej opisana „dodaj zdjęcie” służy do dodawania zdjęć do galerii oraz dodania zdjęcia głównego. Aby dodać zdjęcie należy kliknąć w powyższą belkę, a następnie postępować zgodnie z instrukcją..

4. Dlaczego moje zdjęcie nie zostało zaakceptowane?

Zdjęcia nie przechodzą akceptacji w przypadku:
 - zawierania danych kontaktowych lub reklamy innych stron internetowych;
 - stwierdzenia przez moderatora, że podszywasz się pod inne osoby;
 - gdy zdjęcie przedstawia sytuacje, sceny, symbole, rysunki, znaki graficzne niezgodne z przepisami prawa;
 - gdy zdjęcie przedstawia jedynie część ciała (np. oko, usta, dłonie, stopy), uniemożliwiającą przypisanie zdjęcia do konkretnej osoby;
 - zdjęcie jest niecenzuralne (np. narządy płciowe);

5. Czy mogę zamieścić na swoim profilu zdjęcia na których widnieją linki do moich stron www lub dane kontaktowe?
Zdjęcia zawierające dane kontaktowe lub reklamę oraz linki do innych stron WWW w wyniku moderacji mogą zostać usunięte. Serwis Kidmodels.pl przygotował specjalne miejsce na profilu uzytkownika w którym może oficjalnie podać swoje dane kontaktowe.

6. Co zrobić gdy ktoś nielegalnie wykorzystał moje zdjęcia?
W przypadku gdy Stwierdzisz, że ktoś wykorzystuje w serwisie Kidmodels.pl Twoje zdjęcia lub zdjęcie Twojego dziecka bez Twojej zgody, lub podszywa się pod Ciebie używając Twoich zdjęć skontaktuj się z nami na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dołącz oświadczenie o posiadanych prawach do zdjęć, nr. telefonu, oraz skan dowodu osobistego (w przypadku osób poniżej 18 roku życia skan dowodu tymczasowego lub inny dokument ze zdjęciem). Administrator serwisu natychmiast po weryfikacji Twoich danych usunie nielegalnie wykorzystane materiały oraz udzieli wszelkiej niezbędnej pomocy w przypadku podjęcia przez Ciebie postępowania prawnego.

7. Zasady głosowania w Konkursie na "Gwiazdy Miesiąca".
Aby zagłosować na profil danego użytkownika należy:
 - zarejestrować się w Serwisie,
 - zalogować się do Serwisu,
 - założyć profil,
 - zamieścić w profilu min. 6 zdjęć przedstawiających siebie,
 - wejść na profil osoby na którą chcemy zagłosować,
 - użyć przycisków punktacji znajdujących się nad zdjęciem głównym.
Na profil każdego wybranego użytkownika możemy głosować raz dziennie używając przycisków punktacji oznaczonych w skali od 1 do 6 raz w miesiącu, oraz głosować bez ograniczeń wysyłając SMS-a o wartości 12 pkt.

8. Dlaczego usunięto moje punkty w Konkursie?
Moderator będzie usuwał punkty konkursowe użytkownikom którzy:
- wymuszają na innych ocenianie ich profili,
- sugerują w komentarzach wysokość przyznawanej innym użytkownikom oceny,
- zakładają fikcyjne konta w celu przyznawania sobie punktów w Konkursie,
a także w przypadku stwierdzenia, że inni uprawnieni do głosowania użytkownicy portalu (powyżej dwóch)  logują się na swoje konta lub zakładają konta z tego samego IP z którego korzysta uczestnik Konkursu.

9. Zgłoś nadużycie.
Każdy użytkownik przeglądający profile innych osób, w przypadku zauważenia rażących treści w opisie, pewności, że zamieszczone zdjęcia czy treści nie są własnością właściciela profilu lub stwierdzenia naruszenia regulaminu Serwisu, może skorzystać z funkcji „zgłoś nadużycie”.                                                                                                                         

10. W jaki sposób mogę wziąć udział w Konkursie "Gwiazdy Miesiąca"?
Aby wziąć udział w Konkursie należy:
  - zarejestrować się w Serwisie,
  - zalogować się do Serwisu,
  - założyć profil,
  - zamieścić w profilu min. 6 zdjęć, jedno z nich oznaczając jako zdjęcie główne.

11. Nie pamiętam hasła lub loginu. Jak mogę je odzyskać?

Aby odzyskać hasło lub login skorzystaj z linku: Nie pamiętasz hasła lub loginu? znajdującego się w panelu logowania na głównej stronie Serwisu i postępuj zgodnie z pojawiającymi się komunikatami. Na Twoją skrzynkę e-mail zostanie wysłana wiadomość z treścią zawierającą Twój login i hasło. Może się zdarzyć, że wiadomość od nas zostanie przez Twój system pocztowy uznana za SPAM, dlatego należy sprawdzić w skrzynce pocztowej zakładkę oznaczoną podpisem SPAM.

12. Dlaczego mam blokadę na pisanie komentarzy?
Jeśli przy próbie dodania komentarza wyświetla się komunikat np.: „Otrzymujesz blokadę na pisanie komentarzy. Koniec blokady za 48 godzin”. Oznacza to, że Moderator uznał, że Twoje dotychczasowe komentarze zawierały wulgaryzmy, obraźliwe zwroty, reklamy innych stron internetowych lub innego rodzaju nadużycia niezgodne z regulaminem.

13. Dlaczego moje konto zostało zawieszone, usunięte?
Jeśli podczas korzystania z Serwisu pojawił się komunikat: „Twoje konto zostało zawieszone z powodu rażącego naruszenia Regulaminu", to znaczy że zostało skierowane do Ciebie ostrzeżenie w związku z nieprzestrzeganiem zasad Regulaminu. Liczymy na to, że Opamiętasz się i Będziesz korzystać z portalu zgodnie z jego zasadami. Chcemy Byś Był/a z nami, lecz w przypadku recydywy ze smutkiem będziemy zmuszeni usunąć Ci konto.

Moderator ma możliwość zawiesić lub usunąć konto w przypadku:
  - rażącego naruszenia zasad Regulaminu;
  - spamowania, wielokrotnego wysyłania tych samych treści;
  - używania wulgaryzmów lub obraźliwych treści;
  - podszywania się pod inne osoby i wykorzystywania do tego zdjęć innych osób;
  - reklamowania innych stron internetowych;
  - używania programów generujących zapytania do serwerów naszego Serwisu;
  - umieszczenia w treści loginu danych kontaktowych, oraz wulgaryzmów;
  - podejrzenia, że konto założone zostało przez innego użytkownika portalu.

14. Dlaczego usunięto mój opis na koncie?

Moderator ma możliwość usunięcia opisu na koncie użytkownika w przypadku gdy opisy zawierają treści obraźliwe, wulgaryzmy, reklamy innych stron internetowych. Ponowne wprowadzenie opisu zawierającego w/w treści będzie skutkowało zawieszeniem lub usunięciem konta Użytkownika.

15. Jak zmienić błędnie wprowadzone dane w procesie rejestracji? Np. płeć, data urodzenia.

Jeżeli błędnie Wypełniłaś/eś formularz rejestracyjny, a edycja profilu lub ustawienia w Twoim koncie nie umożliwiają Ci dokonania zmian, prosimy o kontakt z moderatorem klikając w zakładkę: kontakt z nami i wybierając adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Po otrzymaniu od Ciebie informacji dokonamy zmian na Twoim koncie.

16. Jak skontaktować się z  Moderatorem?
Aby skontaktować się z moderatorem należy użyć zakładki kontakt z nami, wybrać z listy adresów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnić formularz i wysłać wiadomość. Aby zgłosić kłopoty techniczne związane z użytkowaniem Serwisu należy wybrać z listy adresów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

17. Jak nawiązać współpracę z serwisem kidmodels.pl?

Jeżeli Masz propozycję współpracy z nami, przedstaw nam swoją ofertę korzystając z zakładki: Kontakt z nami. Napisz do nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uruchomiono zadanie harmonogramu