Drukuj
Kategoria: Uncategorised
Odsłony: 287

KidModels.pl
 
  Kim jesteśmy?

 
  Na początku, przewrotnie, trzeba powiedzieć kim NIE jesteśmy! Nie jesteśmy Agencją aktorską, fotograficzną, modelingową, castingową ani żadną inną. Jesteśmy pierwszym, polskim portalem społecznościowym, na którym mogą spotkać się i wymienić kontaktami osoby, które stoją po dwóch stronach medialnego świata. Każdy może założyć profil: zarówno ten, który chce rozpocząć pracę ,,przed obiektywem” jak i ten, który ów obiektyw posiada i szuka odpowiedniego modela albo modelki do zdjęć.
 
  Dajemy możliwość zaprezentowania się osobom, które chciałyby sprawdzić się w pracy modela/ki, aktora/ki, fotomodela/ki, piosenkarza/rki itp. Internet jest dziś najszybszym i najprostszym sposobem na ,,zareklamowanie się” przed ogromną publicznością. Jednak prywatna strona internetowa, to wydatek rzędu kilkuset złotych (wzwyż) oraz problem z dotarciem do odpowiednich osób z branży, które by tę stronę odwiedzały. Dlatego właśnie powstał portal KidModels.pl!
 
  Na naszym portalu można umieścić swoje CV, portfolio, zdjęcia, filmiki,  dotychczasowe dokonania artystyczne i dokładnie scharakteryzować swoje plany i marzenia co do przyszłej kariery.
  Osoby, które nie mieszkają w dużych miastach lub po prostu nie mają czasu i ochoty na utrzymywanie stałego kontaktu z Agencjami aktorskimi, modelingowymi itp., mają wreszcie szansę na  zaprezentowanie się łowcom talentów. Osoby, które poszukują ,,nowych twarzy” mają świetną okazję do wyłowienia prawdziwych perełek, które zebrane są wreszcie w jednym miejscu - na KidModels.pl!
 
  Ale KidModel.pl działa także w drugą stronę! Dajemy miejsce i możliwości do zareklamowania swojej działalności. Fotografowie, Agencje aktorskie i modelingowe mogą z powodzeniem zakładać ,,firmowe” profile na portalu KidModels.pl. Tak jak poszukiwacze talentów przeglądają profile użytkowników, tak użytkownicy przeglądają profile firm, gdy np. chcą mieć wykonane profesjonalne zdjęcia, które następnie zamieszczą na naszym portalu lub wyślą do Agencji aktorskich.
 
  Podsumowując, jesteśmy miejscem w którym każdy może się pokazać i zaprezentować, bez znaczenia czy jest dziewczynką marzącą o karierze modelki, chłopcem chcącym zostać piosenkarzem, czy np. fotografem szukającym zleceń na sesje zdjęciowe. Pozwalamy dotrzeć do siebie osobom, które dotychczas nie miały szansy na spotkanie w ,,realnym świecie”.
 
  Odpowiadamy także na wiele Waszych pytań: jak działają Agencje aktorskie, jak wyglądają castingi, jak się na nie przygotować, jakie zdjęcia mieć w portfolio i w ogóle jak ono powinno wyglądać. Przeglądajcie nasz dział NEWS. Specjalnie dla Was rozmawiamy z gwiazdami: pytamy o początki kariery, sposoby osiągnięcia sukcesu, realia polskich mediów oraz prosimy o rady dla Was - co należy zrobić aby się "wybić". Wszystko po to, aby przybliżyć Wam ten ,,świat” i pomóc w spełnianiu marzeń!
 
  Serdecznie pozdrawiamy.
  Zespół serwisu KidModels.pl
 
  Zarejestruj się! (kliknij)

Uruchomiono zadanie harmonogramu